Για το σαββατοκύριακο 16-17 Απριλίου τα τμήματά μας έχουν τις εξής υποχρεώσεις:
*Οι αθλητές μας πρέπει να έχουν μαζί τους και τις δύο εμφανίσεις της ομάδας μας.
* Σε περίπτωση απουσίας ενημερώστε την γραμματεία του γηπέδου.
Εφηβικό Αγωνιστικό
- ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (Σάββατο 14:00 στο προπονητικό κέντρο του Μακεδονικού)
Εφηβικό
- ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΠΑΥΛΟΥ (Σάββατο 13:00 στο προπονητικό κέντρο του Μακεδονικού)
Παιδικό Αγωνιστικό
- ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΙΝΕΙΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ(Σάββατο 09:30 στο προπονητικό κέντρο του Μακεδονικού)
Παιδικό
- ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΙΑ (Σάββατο 11:00 στο προπονητικό κέντρο του Μακεδονικου)
Προπαιδικό Αγωνιστικό
- ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-BARCELONIKA (Κυριακή 12:00 στο προπονητικό κέντρο του Μακεδονικού)
Πρόπαιδικό
- ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (Κυριακή 09:00 στο προπονητικό κέντρο του Μακεδονικού)
- ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΚΥΨΕΛΗ (Κυριακή 13:00 στο προπονητικό κέντρο του Μακεδονικού)
Juior Μικτό
- ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (Σάββατο 13:00 στο προπονητικό κέντρο του Μακεδονικού)
- ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΠΑΥΛΟΥ (Σάββατο 14:00 στο προπονητικό κέντρο του Μακεδονικού)
Junior 2005
- ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ (Κυριακή 11:00 στο προπονητικό κέντρο Μακεδονικού)
Junior 2006
- ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-BARCELONIKA (Κυριακή 12:00 στο προπονητικό κέντρο του Μακεδονικού)
- ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΔΙΑΠΛΑΣΗ(Κυριακή 13:00 στο προπονητικό κέντρο του Μακεδονικού)
Pro Junior Μικτό
- ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-SHOOTERS (Σάββατο 12:00 στο γήπεδο των Μετεώρων)
- ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ (Σάββατο 13:00 στο γήπεδο των Μετεώρων)
- ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΕΣ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ (Κυριακή 16:00 στο προπονητικό κέντρο του Μακεδονικού)
Pro Junior 2007
- ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΕΣ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ (Κυριακή 17:15 στο προπονητικό κέντρο του Μακεδονικού)
Pro Junior 2008
- ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ- Ν.Γ. ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ (Σάββατο 10:30 στο προπονητικό κέντρο Μακεδονικού)
- ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΕΣ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ (Κυριακή 18:30 στο προπονητικό κέντρο του Μακεδονικού)
Bambini 2009
- ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ (Κυριακή 13:00 στο προπονητικό κέντρο Μακεδονικού)
Pro Bambini 2010-2011
- ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΠΑΟΔ (Σάββατο 12:00 στο ΔΕΛΑΣΑΛ)