4th ROAD TO SALONICA CUP K-16

 

ΟΜΙΛΟΣ Α
ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ 3
ΠΑΕ ΠΑΟΚ 9
Π.Ο ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 0
CALCETTO FC CHANIA 3
ΤΡΙΤΗ 26 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2022
ΑΓΩΝΑΣ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΠΑΕ ΠΑΟΚ CALCETTO FC CHANIA 19.00 ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 4-0
ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ Π.Ο ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 14.00 ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ 2-1
ΤΕΤΑΡΤΗ 27 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2022
ΑΓΩΝΑΣ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΠΑΕ ΠΑΟΚ ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ 12.45 ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ 9-0
CALCETTO FC CHANIA Π.Ο ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 11.30 ΝΈΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 4-2
ΠΑΕ ΠΑΟΚ Π.Ο ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 14.15 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 8-2
CALCETTO FC CHANIA ΑΕΚ ΚΑΡΙΩΤΙΣΣΑΣ 16.45 ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 5-0
ΟΜΙΛΟΣ Β
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΗΜΑΘΙΑΣ 3
ΠΑΕ ΑΡΗΣ 9
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ F.P ΠΑΟΚ 3
ΤΡΙΤΗ 26 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2022
ΑΓΩΝΑΣ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΠΑΕ ΑΡΗΣ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ F.P ΠΑΟΚ 16.30 ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ 5-0
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΗΜΑΘΙΑΣ 20.15 ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 1-3
ΤΕΤΑΡΤΗ 27 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2022
ΑΓΩΝΑΣ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΠΑΕ ΑΡΗΣ Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 11.30 ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 5-0
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ F.P ΠΑΟΚ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΗΜΑΘΙΑΣ 12.45 ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 4-1
ΠΑΕ ΑΡΗΣ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΗΜΑΘΙΑΣ 15.30 ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 9-0
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ F.P ΠΑΟΚ Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 16.45 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 2-1
ΟΜΙΛΟΣ Γ
Α.Π.Σ ΣΠΑΘΑ ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ 0
Α.Σ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 6
ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ 0
ΠΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ 6
ΤΡΙΤΗ 26 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2022
ΑΓΩΝΑΣ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΠΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ Α.Π.Σ ΣΠΑΘΑ ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ 17.45 ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 4-0
ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ Α.Σ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 15.15 ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 1-4
ΤΕΤΑΡΤΗ 27 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2022
ΑΓΩΝΑΣ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΠΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ 09.00 ΝΈΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 7-1
Α.Π.Σ. ΣΠΑΘΑ ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ Α.Σ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 10.15 ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ 0-7
ΠΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ Α.Σ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 20.30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
Α.Π.Σ. ΣΠΑΘΑ ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ 18.00 ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 0-5
ΠΕΜΠΤΗ 28 ΑΠΡΙλΙΟΥ-ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΑΓΩΝΑΣ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
1ος καλύτερος 1ος-1ος καλύτερος 2ος (Δ) 09.00 ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ
2ος καλύτερος 1ος-3ος καλύτερος 1ος (Ε) 09.00 ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ
ΘΕΣΗ 11-12 2ος καλύτερος 4ος-3ος καλύτερος 4ος 11.30 ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ
ΘΕΣΗ 9-10 3ος καλύτερος 3ος-1ος καλύτερος 4ος 10.15 ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ
ΘΕΣΗ 7-8 1ος καλύτερος 3ος-2ος καλύτερος 3ος 10.15 ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ
ΘΕΣΗ 5-6 2ος καλύτερος 2ος-3ος καλύτερος 2ος 10.15 ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ
ΘΕΣΗ 3-4 Ηττημένος Δ-Ηττημένος Ε 11.30 ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ
ΘΕΣΗ 1-2 Νικητής Δ-Νικητής Ε 11.30 ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ