4th ROAD TO SALONICA CUP K-15

ΟΜΙΛΟΣ Α
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ 0
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ FC 0
ΠΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ 6
ΠΑΕ ΠΑΟΚ 6
ΤΡΙΤΗ 26 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2022
ΑΓΩΝΑΣ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΠΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ 16.30 ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 7-1
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ FC ΠΑΕ ΠΑΟΚ 14.00 ΝΈΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 0-14
ΤΕΤΑΡΤΗ 27 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2022
ΑΓΩΝΑΣ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΠΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ FC 14.15 ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 3-1
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ ΠΑΕ ΠΑΟΚ 14.15 ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ 0-9
ΠΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΕ ΠΑΟΚ 20.30 ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ FC 16.45 ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ 0-6
ΟΜΙΛΟΣ Β
Α.Σ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 9
ΜΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ 3
ΠΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ 3
ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ 3
ΤΡΙΤΗ 26 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2022
ΑΓΩΝΑΣ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΠΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 14.00 ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 0-3
ΜΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ 15.15 ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ 3-2
ΤΕΤΑΡΤΗ 27 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2022
ΑΓΩΝΑΣ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΠΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ 09.00 ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ 6-1
Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ 12.45 ΝΈΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 6-0
ΠΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ 15.30 ΝΈΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 0-6
Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ 15.30 ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ 5-0
ΟΜΙΛΟΣ Γ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 3
ΠΑΕ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 4
Φ.Σ. ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 0
BEBIDES 2000 4
ΤΡΙΤΗ 26 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2022
ΑΓΩΝΑΣ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
Φ.Σ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 15.15 ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 1-4
ΠΑΕ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ BEBIDES 2000 19.00 ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 2-2
ΤΕΤΑΡΤΗ 27 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2022
ΑΓΩΝΑΣ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
Φ.Σ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ BEBIDES 2000 10.15 ΝΈΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 0-7
ΠΑΕ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 10.15 ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 7-0
BEBIDES 2000 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 18.00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 3-1
ΠΑΕ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ Φ.Σ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 19.15 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 7-1
ΟΜΙΛΟΣ Δ
Α.Σ. Α.Κ. ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ 1
ΠΑΟΚ-ΔΙΑΠΛΑΣΗ 1
ΠΑΟΚ MUDIALITO ACADEMY ΚΑΒΑΛΑΣ 3
CSKA SOFIA 6
ΤΡΙΤΗ 26 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2022
ΑΓΩΝΑΣ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
CSKA SOFIA ΠΑΟΚ MUDIALITO ACADEMY ΚΑΒΑΛΑΣ 17.45 ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 7-1
ΠΑΟΚ-ΔΙΑΠΛΑΣΗ Α.Σ Α.Κ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ 17.45 ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ 5-5
ΤΕΤΑΡΤΗ 27 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2022
ΑΓΩΝΑΣ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
CSKA SOFIA ΠΑΟΚ-ΔΙΑΠΛΑΣΗ 09.00 ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 7-1
ΠΑΟΚ MUDIALITO ACADEMY ΚΑΒΑΛΑΣ Α.Σ. Α.Κ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ 11.30 ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ 3-1
CSKA SOFIA Α.Σ. Α.Κ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ 18.00 ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ 5-1
ΠΑΟΚ MUDIALITO ACADEMY ΚΑΒΑΛΑΣ ΠΑΟΚ-ΔΙΑΠΛΑΣΗ 19.15 ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ 4-2
ΠΕΜΠΤΗ 28 ΑΠΡΙλΙΟΥ-ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΑΓΩΝΑΣ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
1ος καλύτερος 1ος-4ος καλύτερος 1ος (Δ) 09.00 ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ
2ος καλύτερος 1ος-3ος καλύτερος 1ος (Ε) 09.00 ΝΈΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΘΕΣΗ 5-6 1ος καλύτερος 2ος-2ος καλύτερος 2ος 09.00 ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΘΕΣΗ 7-8 3ος καλύτερος 2ος-4ος καλύτερος 2ος 11.30 ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
ΘΕΣΗ 9-10 1ος καλύτερος 3ος-2ος καλύτερος 3ος 10.15 ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
ΘΕΣΗ 11-12 3ος καλύτερος 3ος-4ος καλύτερος 3ος 09.00 ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
ΘΕΣΗ 13-14 1ος καλύτερος 4ος-2ος καλύτερος 4ος 10.15 ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ
ΘΕΣΗ 15-16 3ος καλύτερος 4ος-4ος καλύτερος 4ος 10.15 ΝΈΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΘΕΣΗ 3-4 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 11.30 ΝΈΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΘΕΣΗ 1-2 ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 11.30 ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ