4th ROAD TO SALONICA CUP K-14

ΟΜΙΛΟΣ Α
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 0
ΠΑΕ ΠΑΟΚ 6
ΠΑΟΚ-ΔΙΑΠΛΑΣΗ 6
ΠΑΟΚ ΟΙΝΟΗ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ 0
ΤΡΙΤΗ 26 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2022
ΑΓΩΝΑΣ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΠΑΕ ΠΑΟΚ ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ 15.15 ΝΈΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 9-0
ΠΑΟΚ ΟΙΝΟΗ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ ΠΑΟΚ-ΔΙΑΠΛΑΣΗ 19.00 ACADEMICA SPORTS CENTER 1-4
ΤΕΤΑΡΤΗ 27 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2022
ΠΑΕ ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ ΟΙΝΟΗ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ 12.30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 8-0
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ ΠΑΟΚ-ΔΙΑΠΛΑΣΗ 12.45 ACADEMICA SPORTS CENTER 0-7
ΠΑΕ ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ-ΔΙΑΠΛΑΣΗ 18.00 ACADEMICA SPORTS CENTER 5-1
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ ΠΑΟΚ ΟΙΝΟΗ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ 16.45 ACADEMICA SPORTS CENTER 0-5
ΟΜΙΛΟΣ Β
Α.Ο ΚΑΒΑΛΑΣ 3
Α.Σ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 6
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 0
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ F.P ΠΑΟΚ 6
WEST SOCCER ACADEMY 6
ΤΡΙΤΗ 26 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2022
ΑΓΩΝΑΣ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ WEST SOCCER ACADEMY 15.15 ACADEMICA SPORTS CENTER 2-3
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ F.P ΠΑΟΚ Α.Ο ΚΑΒΑΛΑΣ 17.45 ACADEMICA SPORTS CENTER 3-1
Α.Σ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΡΕΠΟ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ Α.Ο ΚΑΒΑΛΑΣ 20.00 ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 4-7
Α.Σ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ WEST SOCCER ACADEMY 16.30 ACADEMICA SPORTS CENTER 4-3
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ F.P ΠΑΟΚ ΡΕΠΟ
ΤΕΤΑΡΤΗ 27 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2022
ΑΓΩΝΑΣ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 14:15 ΝΈΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 0-8
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ F.P ΠΑΟΚ WEST SOCCER ACADEMY 11.30 ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΚΗΣ 4-1
Α.Ο ΚΑΒΑΛΑ ΡΕΠΟ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ F.P ΠΑΟΚ Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 19.15 ACADEMICA SPORTS CENTER 0-3
Α.Ο ΚΑΒΑΛΑ WEST SOCCER ACADEMY 09.00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΚΗΣ 1-2
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΡΕΠΟ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ F.P ΠΑΟΚ 18.00 ACADEMICA SPORTS CENTER 1-4
Α.Ο ΚΑΒΑΛΑ Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 20.30 ACADEMICA SPORTS CENTER
WEST SOCCER ACADEMY ΡΕΠΟ
ΟΜΙΛΟΣ Γ
Α.Ο ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4
Α.Σ. Α.Κ. ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ 0
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 4
ΠΑΟΚ MUNDIALITO ACADEMY ΚΑΒΑΛΑΣ 3
ΤΡΙΤΗ 26 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2022
ΑΓΩΝΑΣ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΠΑΟΚ MUNDIALITO ACADEMY ΚΑΒΑΛΑΣ Α.Σ. Α.Κ. ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ 17.45 ACADEMICA SPORTS CENTER 4-2
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Ο ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 20.15 ACADEMICA SPORTS CENTER 0-0
ΤΕΤΑΡΤΗ 27 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2022
ΑΓΩΝΑΣ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΠΑΟΚ MUNDIALITO ACADEMY ΚΑΒΑΛΑΣ ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 10.15 ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΚΗΣ 2-3
Α.Σ ΑΚ. ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ Α.Ο ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 12.45 ACADEMICA SPORTS CENTER 1-2
ΠΑΟΚ MUNDIALITO ACADEMY ΚΑΒΑΛΑΣ Α.Ο ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 19.15 ACADEMICA SPORTS CENTER 1-3
Α.Σ ΑΚ. ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 20.30 ACADEMICA SPORTS CENTER
ΟΜΙΛΟΣ Δ
Α.Ο ΠΡΩΤΕΑΣ 4
ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ 0
ACADEMICA FC14 3
CALCETTO FC CHANIA 4
ΤΡΙΤΗ 26 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2022
ΑΓΩΝΑΣ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
Α.Ο ΠΡΩΤΕΑΣ ACADEMICA FC14 15.15 ACADEMICA SPORTS CENTER 2-1
CALCETTO FC CHANIA ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ 19.00 ACADEMICA SPORTS CENTER 10-0
ΤΕΤΑΡΤΗ 27 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2022
ΑΓΩΝΑΣ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
Α.Ο ΠΡΩΤΕΑΣ CALCETTO FC CHANIA 11.30 ACADEMICA SPORTS CENTER 1-1
ACADEMICA FC14 ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ 15.30 ACADEMICA SPORTS CENTER 7-0
Α.Ο ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ 09.00 ACADEMICA SPORTS CENTER
ACADEMICA FC14 CALCETTO FC CHANIA 19.15 ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 0-2
ΠΕΜΠΤΗ 28 ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
1ος καλύτερος 1ος-4ος καλύτερος 1ος (Δ) 09.00 ACADEMICA SPORTS CENTER
2ος καλύτερος 1ος-3ος καλύτερος 1ος (Ε) 09.00 ACADEMICA SPORTS CENTER
ΘΕΣΗ 15-16-17 3ος καλύτερος 4ος-4ος καλύτερος 4ος-5ος 09.00 ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ
ΘΕΣΗ 13-14 1ος καλύτερος 4ος-2ος καλύτερος 4ος 11.30 ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ
ΘΕΣΗ 11-12 3ος καλύτερος 3ος-4ος καλύτερος 3ος 10.15 ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ
ΘΕΣΗ 9-10 1ος καλύτερος 3ος-2ος καλύτερος 3ος 09.00 ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ
ΘΕΣΗ 7-8 3ος καλύτερος 2ος-4ος καλύτερος 2ος 10.15 ACADEMICA SPORTS CENTER
ΘΕΣΗ 5-6 1ος καλύτερος 2ος-2ος καλύτερος 2ος 10.15 ACADEMICA SPORTS CENTER
ΘΕΣΗ 3-4 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 11.30 ACADEMICA SPORTS CENTER
ΘΕΣΗ 1-2 ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 11.30 ACADEMICA SPORTS CENTER