4th ROAD TO SALONICA CUP K-13

ΟΜΙΛΟΣ Α
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΟΛΟΥ 6
ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ACADEMY 0
ΠΑΕ ΠΑΟΚ 6
ACADEMICA FC14 3
ΤΡΙΤΗ 26 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2022
ΑΓΩΝΑΣ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΠΑΕ ΠΑΟΚ AΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΟΛΟΥ 19.00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΚΗΣ 4-5
ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ACADEMY ACADEMICA FC14 16:30 ACADEMICA SPORTS CENTER 1-5
ΤΕΤΑΡΤΗ 27 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2022
ΑΓΩΝΑΣ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΠΑΕ ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ACADEMY 19:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΚΗΣ 7-1
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΟΛΟΥ ACADEMICA FC14 9:00 ACADEMICA SPORTS CENTER 3-0
ACADEMICA FC14 ΠΑΕ ΠΑΟΚ 10:15 ACADEMICA SPORTS CENTER 0-3
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΟΛΟΥ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ACADEMY 16:45 ACADEMICA SPORTS CENTER 2-0
ΟΜΙΛΟΣ Β
Α.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ 3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 9
ΠΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ 0
ΠΑΟΚ-ΔΙΑΠΛΑΣΗ 0
ΤΡΙΤΗ 26 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2022
ΑΓΩΝΑΣ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΠΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ Α.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ 14:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΚΗΣ 0-3
ΠΑΟΚ-ΔΙΑΠΛΑΣΗ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΚΗΣ 1-5
ΤΕΤΑΡΤΗ 27 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2022
ΑΓΩΝΑΣ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΠΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΟΚ-ΔΙΑΠΛΑΣΗ 11:30 ACADEMICA SPORTS CENTER 2-1
Α.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 13:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΚΗΣ 3-4
ΠΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 18:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΚΗΣ 0-4
Α.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΠΑΟΚ-ΔΙΑΠΛΑΣΗ 20:00 ΑΘΛ. ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ
ΟΜΙΛΟΣ Γ
Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 3
Α.Σ. Α.Κ. ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ 1
ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ 1
CSKA SOFIA 6
ΤΡΙΤΗ 26 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2022
ΑΓΩΝΑΣ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
CSKA SOFIA Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 20:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΚΗΣ 2-1
Α.Σ. Α.Κ. ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ 17:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΚΗΣ 3-3
ΤΕΤΑΡΤΗ 27 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2022
ΑΓΩΝΑΣ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
CSKA SOFIA Α.Σ. Α.Κ. ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ 10:15 ACADEMICA SPORTS CENTER 7-1
Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ 14:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΚΗΣ 7-1
CSKA SOFIA ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ 16:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΚΗΣ 9-0
Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. Α.Κ. ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ 19:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΚΗΣ 4-2
ΟΜΙΛΟΣ Δ
Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 3
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 6
Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΣ 0
BEBIDES 2000 3
ΤΡΙΤΗ 26 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2022
ΑΓΩΝΑΣ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 18:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΚΗΣ 1-6
Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΣ BEBIDES 2000 16:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΚΗΣ 1-5
ΤΕΤΑΡΤΗ 27 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2022
ΑΓΩΝΑΣ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΣ 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΚΗΣ 3-1
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ BEBIDES 2000 14:00 ACADEMICA SPORTS CENTER 2-1
Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ BEBIDES 2000 20:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΚΗΣ 1-4
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΣ 17:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΚΗΣ 4-1
ΠΕΜΠΤΗ 28 ΑΠΡΙΛΙΟΥ – ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
1ος καλύτερος 1ος-4ος καλύτερος 1ος (Δ) 09.00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΚΗΣ
2ος καλύτερος 1ος-3ος καλύτερος 1ος (Ε) 09.00 ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ
ΘΕΣΗ 15-16 3ος καλύτερος 4ος-4ος καλύτερος 4ος 12.00 ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ
ΘΕΣΗ 13-14 1ος καλύτερος 4ος-2ος καλύτερος 4ος 11.00 ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ
ΘΕΣΗ 11-12 3ος καλύτερος 3ος-4ος καλύτερος 3ος 10.00 ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ
ΘΕΣΗ 9-10 1ος καλύτερος 3ος-2ος καλύτερος 3ος 12.00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΚΗΣ
ΘΕΣΗ 7-8 3ος καλύτερος 2ος-4ος καλύτερος 2ος 11.00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΚΗΣ
ΘΕΣΗ 5-6 1ος καλύτερος 2ος-2ος καλύτερος 2ος 10.00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΚΗΣ
ΘΕΣΗ 3-4 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 11.00 ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΘΕΣΗ 1-2 ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 12.00 ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ