3rd ROAD TO SALONICA CUP K-12

Α Όμιλος

  1. ΠΑΕ ΠΑΟΚ (9)
  2. OLYMPIC FOOTBALL ACADEMY 1 (4)
  3. ΠΥΡΓΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ (2)
  4.  FC ARES (1)

Β Όμιλος

  1. ΑΣ ΑΚ. ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ 1 (9)
  2. ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ (6)
  3. ΗΡΑΚΛΗΣ ΖΥΓΟΥ (3)
  4. ΑΕΤΟΣ ΛΑΖΟΧΩΡΙΟΥ (0)

Γ’ Όμιλος

  1. ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ (9)
  2. ΑΣ ΑΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ 2 (4)
  3. ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (4)
  4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ (0)
3rd Road to Salonica Cup
Ηλικιακή κατηγορία:  Κ12
Ημέρα: 30 Απριλίου 2019
Α’ Όμιλος
ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΟΡ
18:00 FC ARES VS ΠΥΡΓΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2-2
20:00 ΠΑΕ ΠΑΟΚ OLYMPIC FOOTBALL ACADEMY ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 5-1
Β’ Όμιλος
ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΟΡ
16:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ 1 VS ΗΡΑΚΛΗΣ ΖΥΓΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 9-0
19:00 Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΑΕΤΟΣ ΛΑΖΟΧΩΡΙΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 7-0
Γ’ Όμιλος
ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΟΡ
15:00 Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ VS ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ 2 ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 4-4
17:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 11-0
Ημέρα: 1 Μαΐου 2019
Α’ Όμιλος
ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΟΡ
11:00 OLYMPIC FOOTBALL ACADEMY VS FC ARES ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2-0
12:00 ΠΥΡΓΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΠΑΕ ΠΑΟΚ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1-9
ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΟΡ
19:00 ΠΑΕ ΠΑΟΚ VS FC ARES ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 18-0
20:00 ΠΥΡΓΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ OLYMPIC FOOTBALL ACADEMY ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1-1
Β’ Όμιλος
ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΟΡ
9:00 Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΩΝ VS ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ 1 ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1-8
13:00 ΑΕΤΟΣ ΛΑΖΟΧΩΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΖΥΓΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 4-5
ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΟΡ
17:00 ΑΕΤΟΣ ΛΑΖΟΧΩΡΙΟΥ VS ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ 1 ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2-9
18:00 Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ ΖΥΓΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 7-1
Γ’ Όμιλος
ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΟΡ
10:00 ΑΣ. ΑΚ. ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ 2 VS ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3-6
13:00 Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ Γ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 6-2
ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΟΡ
16:00 ΑΣ. ΑΚ. ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ 2 VS ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 12-1
20:00 Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ Γ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 1-2
Ημέρα: 2 Μαΐου 2019
ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΟΡ
9:30 Θ.11-12 VS
9:00 Θ.5-6 ΗΡΑΚΛΗΣ ΖΥΓΟΥ ΞΑΝΘΗΣ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3-2
10:30 Θ.9-10 ΑΕΤΟΣ ΛΑΖΟΧΩΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ 4-1
10:30 Θ.3-4 OLYMPIC FOOTBALL ACEDEMY ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2-3
11:30 Θ.7-8 ΠΥΡΓΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ FC ARES ΠΡΩΤΕΑΣ 2-1
11:30 Θ.1-2 ΠΑΕ ΠΑΟΚ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 7-2