4th ROAD TO SALONICA CUP K-10

ΟΜΙΛΟΣ Α
Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 10
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 9
Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 6
Α.Ο. ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 4
ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ACADEMY 0
ΤΡΙΤΗ 26 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2022
ΑΓΩΝΑΣ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
Α.Ο. ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 17:00 ΑΘΛ. ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 2-6
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 17:00 ΑΘΛ. ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 4-6
ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ACADEMY ΡΕΠΟ
Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α.Ο. ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 19:00 ΑΘΛ. ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 1-1
Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ACADEMY 18:00 ΑΘΛ. ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 10-5
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΡΕΠΟ
ΤΕΤΑΡΤΗ 27 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2022
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ACADEMY 13:00 ΑΘΛ. ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 5-4
Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 10:00 ΑΘΛ. ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 5-11
Α.Ο. ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΡΕΠΟ
Α.Ο. ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ACADEMY 12:00 ΑΘΛ. ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 7-2
Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 15:00 ΑΘΛ. ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 4-5
Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΡΕΠΟ
Α.Ο. ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 16:00 ΑΘΛ. ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 2-4
Α.Ο. ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ ACADEMY 18:00 ΑΘΛ. ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 4-2
Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΡΕΠΟ
ΟΜΙΛΟΣ Β
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ F.P. ΠΑΟΚ 12
Π.Ο. ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 9
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 6
Α.Σ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 3
ACADEMICA FC14 0
ΤΡΙΤΗ 26 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2022
ΑΓΩΝΑΣ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ACADEMICA FC14 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 18:00 ΑΘΛ. ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 2-5
Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Π.Ο. ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 16:00 ΑΘΛ. ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 1-4
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ F.P. ΠΑΟΚ ΡΕΠΟ
Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ACADEMICA FC14 19:00 ΑΘΛ. ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 10-5
Π.Ο. ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ F.P. ΠΑΟΚ 15:00 ΑΘΛ. ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 3-6
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΡΕΠΟ
ΤΕΤΑΡΤΗ 27 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2022
ΑΓΩΝΑΣ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ F.P. ΠΑΟΚ 9:00 ΑΘΛ. ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 3-11
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ Π.Ο. ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 13:00 ΑΘΛ. ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 2-5
ACADEMICA FC14 ΡΕΠΟ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ F.P. ΠΑΟΚ ACADEMICA FC14 11:00 ΑΘΛ. ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 8-0
Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 16:00 ΑΘΛ. ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 4-5
Π.Ο. ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΡΕΠΟ
ACADEMICA FC14 Π.Ο. ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 19:00 ΑΘΛ. ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 1-12
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ F.P. ΠΑΟΚ 17:00 ΑΘΛ. ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 2-9
Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΡΕΠΟ
ΟΜΙΛΟΣ Γ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 9
ΜΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ 6
ΠΑΟΚ ΟΙΝΟΗ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ 1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 1
ΤΡΙΤΗ 26 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2022
ΑΓΩΝΑΣ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΜΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ 15:00 ΑΘΛ. ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 5-4
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΟΚ ΟΙΝΟΗ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ 17:00 ΑΘΛ. ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 2-2
ΤΕΤΑΡΤΗ 27 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2022
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 15:00 ΑΘΛ. ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 6-1
ΜΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΠΑΟΚ ΟΙΝΟΗ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ 11:00 ΑΘΛ. ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 4-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΠΑΟΚ ΟΙΝΟΗ ΟΡΕΣΤΙΑΔΟΣ 17:00 ΑΘΛ. ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 4-2
ΜΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 18:00 ΑΘΛ. ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 7-6
ΠΕΜΠΤΗ 28 ΑΠΡΙΛΙΟΥ – ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΑΓΩΝΑΣ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
1ος καλύτερος 1ος -1ος καλύτερος 2ος (Δ) 10:00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΛΕΟΝΤΩΝ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ-ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ
2ος καλύτερος 1ος -3ος καλύτερος 1ος (Ε) 10:00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΛΕΟΝΤΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ-ΠΥΡΓΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΘΕΣΗ 13-14 1ος καλύτερος 5ος -2ος καλύτερος 5ος 11:00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΠΑΟΚ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟ -ACADEMICA
ΘΕΣΗ 11-12 2ος καλύτερος 4ος-3ος καλύτερος 4ος 10:00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΛΕΟΝΤΩΝ ΑΟ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ-ΠΑΟΚ ΟΙΝΟΗΣ
ΘΕΣΗ 9-10 3ος καλύτερος 3ος-1ος καλύτερος 4ος 9:00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΛΕΟΝΤΩΝ Α.Σ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Β-ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΘΕΣΗ 7-8 1ος καλύτερος 3ος-2ος καλύτερος 3ος 10:00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ Α.Σ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α- ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΘΕΣΗ 5-6 2ος καλύτερος 2ος -3ος καλύτερος 2ος 9:00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΘΕΣΗ 3-4 Ηττημένος Δ-Ηττημένος Ε 11:00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΛΕΟΝΤΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ-ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
ΘΕΣΗ 1-2 Νικητής Δ-Νικητής Ε 12:00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΛΕΟΝΤΩΝ ΑΟ ΠΥΡΓΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ