3rd ROAD TO SALONICA CUP K-10

Α Όμιλος

  1. Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 1 (6)
  2. ΠΑΕ ΠΑΟΚ (6)
  3. OLYMPIC FOOTBALL ACADEMY 1 (4)
  4.  ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ (1)

Β Όμιλος

  1. ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ (9)
  2. ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2 (3)
  3. ΠΥΡΓΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ (3)
  4. OLYMPIC FOOTBALL ACADEMY 2 (3)

Γ’ Όμιλος

  1. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ (9)
  2. ΑΚΑΔΗΜΙΑ Γ. ΚΟΥΔΑΣ (6)
  3. ΑΙΝΕΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (3)
  4. I SOCCER ACADEMY (0)

 

Ηλικιακή κατηγορία:  Κ10
Ημέρα: 30 Απριλίου 2019
Α’ Όμιλος
ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΟΡ
17:00 OLYMPIC FOOTBALL ACADEMY 1 VS Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 1 Α ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 9-4
18:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΠΑΕ ΠΑΟΚ Α ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 4-6
Β’ Όμιλος
ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΟΡ
19:00 OLYMPIC FOOTBALL ACADEMY 2 VS A.O. ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ A ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 7-8
20:00 Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2 ΠΥΡΓΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 9-4
Γ’ Όμιλος
ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΟΡ
18:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ Γ. ΚΟΥΔΑΣ VS ΑΙΝΕΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΛΕΟΝΤΕΣ 4-3
19:00 I-SOCCER ACADEMY ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ ΛΕΟΝΤΕΣ 3-11
Ημέρα: 1 Μαΐου 2019
Α’ Όμιλος
ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΟΡ
10:00 Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 1 VS ΠΑΕ ΠΑΟΚ Α ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 5-2
12:00 OLYMPIC FOOTBALL ACADEMY 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ Α ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 7-7
ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΟΡ
17:00 Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 1 VS ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ Β ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 10-1
20:00 OLYMPIC FOOTBALL ACADEMY 1 ΠΑΕ ΠΑΟΚ Α ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 4-6
Β’ Όμιλος
ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΟΡ
13:00 OLYMPIC FOOTBALL ACADEMY 2 VS Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2 Β ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 6-5
13:00 Α.Ο. ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 7-1
ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΟΡ
16:00 Α.Ο. ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ VS Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2 Α ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 10-5
19:00 OLYMPIC FOOTBALL ACADEMY 2 ΠΥΡΓΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 1-8
Γ’ Όμιλος
ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΟΡ
9:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ Γ. ΚΟΥΔΑΣ VS I-SOCCER ACADEMY Α ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 10-4
11:00 ΑΙΝΕΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ Α ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2-3
ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΟΡ
17:00 ΑΙΝΕΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ VS I-SOCCER ACADEMY Α ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 7-4
18:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ Γ. ΚΟΥΔΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ Α ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 5-8
Ημέρα: 2 Μαΐου 2019
ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΟΡ
10:00 Θ.5-6 ΠΑΕ ΠΑΟΚ VS ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2 Α ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 7-2
11:00 Θ.11-12 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ I SOCCER ACEDEMY ΛΕΟΝΤΕΣ 1 6-0
11:00 Θ.9-10 ΠΥΡΚΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ OLMPIC FOOTBALL ACEDEMY 2 ΛΕΟΝΤΕΣ 2 1-2
11:00 Θ.7-8 OLMPIC FOOTBALL ACEDEMY 1 ΑΙΝΕΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΛΕΟΝΤΕΣ 3 5-8
11:00 Θ.3-4 ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ Γ. ΚΟΥΔΑΣ Α ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 1-3
12:00 Θ.1-2 ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ Α ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ