Πρόγραμμα Junior

Junior Α όμιλος

1η Αγωνιστική
Τρίτη 10 Απριλίου
16:00 -17:00ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2007 1ΠΑΪΚΟ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣΠΛΑΣΤΙΚΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ11-1
16:00 -17:00ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥΠΑΕ ΑΡΗΣΧΟΡΤΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ2-1
2η Αγωνιστική
Τετάρτη 11 Απριλίου
11:00 – 12:00ΠΑΪΚΟ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥΠΛΑΣΤΙΚΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ7-2
11:00 – 12:00ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2007 1ΠΑΕ ΑΡΗΣΧΟΡΤΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ3-0
3η Αγωνιστική
Τετάρτη 11 Απριλίου
16:00 – 17:00ΠΑΪΚΟ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣΠΑΕ ΑΡΗΣΠΛΑΣΤΙΚΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ5-2
18:00 -19:00ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2007 1ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥΧΟΡΤΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ10-0

Junior Β όμιλος

1η Αγωνιστική
Τρίτη 10 Απριλίου
19:00 – 20:00ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2008 2ΑΚΑΔ. ΠΟΔΟΣΦ. ΣΙΑΤΙΣΤΑΣΠΛΑΣΤΙΚΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ0-17
19:00 – 20:00ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣSPORT VILLAGEΧΟΡΤΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ1-2
2η Αγωνιστική
Τετάρτη 11 Απριλίου
12:00 – 13:00ΑΚΑΔ. ΠΟΔΟΣΦ. ΣΙΑΤΙΣΤΑΣΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΠΛΑΣΤΙΚΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ3-5
12:00 – 13:00ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2008 2SPORT VILLAGEΧΟΡΤΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ0-23
3η Αγωνιστική
Τετάρτη 11 Απριλίου
19:00 – 20:00ΑΚΑΔ. ΠΟΔΟΣΦ. ΣΙΑΤΙΣΤΑΣSPORT VILLAGEΠΛΑΣΤΙΚΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ6-1
19:00 – 20:00ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2008 2ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΧΟΡΤΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ0-10

Junior Γ όμιλος

1η Αγωνιστική
Τρίτη 10 Απριλίου
18:00 – 19:00FC ARESΗΡΑΚΛΗΣ ΖΥΓΟΥ 2008ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ2-1
18:00 – 19:00ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2008 1ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΧΟΡΤΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ0-9
2η Αγωνιστική
Τετάρτη 11 Απριλίου
09:00 – 10:00ΗΡΑΚΛΗΣ ΖΥΓΟΥ 2008ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2008 1ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ8-4
09:00 – 10:00FC ARESΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΣΧΟΡΤΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ1-0
3η Αγωνιστική
Τετάρτη 11 Απριλίου
16:00 – 17:00FC ARESΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2008 1ΧΟΡΤΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ3-0
18:00 – 19:00ΗΡΑΚΛΗΣ ΖΥΓΟΥ 2008ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΠΛΑΣΤΙΚΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ2-2

Junior Δ όμιλος

1η Αγωνιστική
Τρίτη 10 Απριλίου
17:00 – 18:00ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2007 2ΑΚΑΔ. ΠΟΔΟΣΦ. ΒΕΡΟΙΑΣΠΛΑΣΤΙΚΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ9-2
17:00 – 18:00ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣΗΡΑΚΛΗΣ ΖΥΓΟΥ 2007ΧΟΡΤΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ2-3
2η Αγωνιστική
Τετάρτη 11 Απριλίου
10:00 – 11:00ΑΚΑΔ. ΠΟΔΟΣΦ. ΒΕΡΟΙΑΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣΠΛΑΣΤΙΚΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ2-9
10:00 – 11:00ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2007 2ΗΡΑΚΛΗΣ ΖΥΓΟΥ 2007ΧΟΡΤΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ1-3
3η Αγωνιστική
Τετάρτη 11 Απριλίου
17:00 – 18:00ΑΚΑΔ. ΠΟΔΟΣΦ. ΒΕΡΟΙΑΣΗΡΑΚΛΗΣ ΖΥΓΟΥ 2007ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ7-6
17:00 – 18:00ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2007 2ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣΧΟΡΤΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ1-4

Τελική Φάση

Πέμπτη 20 Απριλίου
09:00 -10:00 Θ. 15-16ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2008 (1)ΠΑΕ ΑΡΗΣΧΟΡΤΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ9-5
09:00 -10:00 Θ. 13-14ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΒΕΡΟΙΑΣΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2008 (2)ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ10-0
10:00 – 11:00 Θ. 11-12ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2007 (2)ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥΧΟΡΤΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ3-1
10:00 – 11:00 Θ. 9-10ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΗΡΑΚΛΗΣ ΖΥΓΟΥ 2008ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ3-1
11:00 – 12:00 Θ. 7-8ΠΑΪΚΟ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥΧΟΡΤΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ0-1
11:00 – 12:00 Θ. 5-6SPORT VILLAGEΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣΠΛΑΣΤΙΚΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ0-5
12:00 – 13:00 ΒΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΣΙΑΤΙΣΤΑΣFC ARESΧΟΡΤΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ3-4
12:00 – 13:00 ΑΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2007 (1)ΗΡΑΚΛΗΣ ΖΥΓΟΥ 2007ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ12-3
13:00 – 14:00 (Θ. 1-2)
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2007 (1)FC ARESΠΛΑΣΤΙΚΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ4-2
13:00 – 14:00 (Θ. 3-4)
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΣΙΑΤΙΣΤΑΣΗΡΑΚΛΗΣ ΖΥΓΟΥ 2007ΧΟΡΤΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ2-1