full screen background image

Πρόγραμμα Junior

Junior  Α όμιλος

1η Αγωνιστική
Τρίτη 10 Απριλίου 
16:00 -17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2007 1 ΠΑΪΚΟ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ  11-1
16:00 -17:00 ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ ΠΑΕ ΑΡΗΣ ΧΟΡΤΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ  2-1
2η Αγωνιστική
Τετάρτη 11 Απριλίου
11:00 – 12:00 ΠΑΪΚΟ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ  7-2
11:00 – 12:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2007 1 ΠΑΕ ΑΡΗΣ ΧΟΡΤΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ  3-0
3η Αγωνιστική
Τετάρτη 11 Απριλίου
16:00 – 17:00 ΠΑΪΚΟ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΠΑΕ ΑΡΗΣ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ  5-2
18:00 -19:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2007 1 ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ ΧΟΡΤΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ  10-0

 Junior  Β όμιλος

1η Αγωνιστική
Τρίτη 10 Απριλίου 
19:00 – 20:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2008 2 ΑΚΑΔ. ΠΟΔΟΣΦ. ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ  0-17
19:00 – 20:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ SPORT VILLAGE ΧΟΡΤΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ  1-2
2η Αγωνιστική
Τετάρτη 11 Απριλίου
12:00 – 13:00 ΑΚΑΔ. ΠΟΔΟΣΦ. ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ  3-5
12:00 – 13:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2008 2 SPORT VILLAGE ΧΟΡΤΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ  0-23
3η Αγωνιστική
Τετάρτη 11 Απριλίου
19:00 – 20:00 ΑΚΑΔ. ΠΟΔΟΣΦ. ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ SPORT VILLAGE ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ  6-1
19:00 – 20:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2008 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΧΟΡΤΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ  0-10

 Junior  Γ όμιλος

1η Αγωνιστική
Τρίτη 10 Απριλίου 
18:00 – 19:00 FC ARES ΗΡΑΚΛΗΣ ΖΥΓΟΥ 2008 ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ  2-1
18:00 – 19:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2008 1 ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΧΟΡΤΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ  0-9
2η Αγωνιστική
Τετάρτη 11 Απριλίου
09:00 – 10:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΖΥΓΟΥ 2008 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2008 1 ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ  8-4
09:00 – 10:00 FC ARES ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΣ ΧΟΡΤΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ  1-0
3η Αγωνιστική
Τετάρτη 11 Απριλίου
16:00 – 17:00 FC ARES ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2008 1 ΧΟΡΤΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ  3-0
18:00 – 19:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΖΥΓΟΥ 2008 ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ  2-2

 Junior  Δ όμιλος

1η Αγωνιστική
Τρίτη 10 Απριλίου 
17:00 – 18:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2007 2 ΑΚΑΔ. ΠΟΔΟΣΦ. ΒΕΡΟΙΑΣ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ  9-2
17:00 – 18:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΖΥΓΟΥ 2007 ΧΟΡΤΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ  2-3
2η Αγωνιστική
Τετάρτη 11 Απριλίου
10:00 – 11:00 ΑΚΑΔ. ΠΟΔΟΣΦ. ΒΕΡΟΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ  2-9
10:00 – 11:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2007 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΖΥΓΟΥ 2007 ΧΟΡΤΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ  1-3
3η Αγωνιστική
Τετάρτη 11 Απριλίου
17:00 – 18:00 ΑΚΑΔ. ΠΟΔΟΣΦ. ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΖΥΓΟΥ 2007 ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ  7-6
17:00 – 18:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2007 2 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΧΟΡΤΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ  1-4

Τελική Φάση

Πέμπτη 20 Απριλίου
09:00 -10:00 Θ. 15-16 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2008 (1) ΠΑΕ ΑΡΗΣ ΧΟΡΤΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 9-5
09:00 -10:00 Θ. 13-14 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΒΕΡΟΙΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2008 (2) ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ  10-0
10:00 – 11:00 Θ. 11-12 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2007 (2) ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ ΧΟΡΤΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ  3-1
10:00 – 11:00 Θ. 9-10 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΖΥΓΟΥ 2008 ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ  3-1
11:00 – 12:00 Θ. 7-8 ΠΑΪΚΟ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΧΟΡΤΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ  0-1
11:00 – 12:00 Θ. 5-6 SPORT VILLAGE ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ  0-5
12:00 – 13:00 Β ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ FC ARES ΧΟΡΤΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ  3-4
12:00 – 13:00 Α ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2007 (1) ΗΡΑΚΛΗΣ ΖΥΓΟΥ 2007 ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ  12-3
13:00 – 14:00 (Θ. 1-2)
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2007 (1)  FC ARES ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ  4-2
13:00 – 14:00 (Θ. 3-4)
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ  ΗΡΑΚΛΗΣ ΖΥΓΟΥ 2007 ΧΟΡΤΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ  2-1