full screen background image

Πρόγραμμα Προπαιδικό

Προπαιδικό Α όμιλος

1η Αγωνιστική
Τρίτη 10 Απριλίου 
16:00-17:00 BEBIDES 2000 ΑΚΡΙΤΕΣ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΛΕΟΝΤΩΝ  2-2
 17:00-18:00 ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΣ 2005 OLYMPIC FA ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΛΕΟΝΤΩΝ  1-2
2η Αγωνιστική
Τετάρτη 11 Απριλίου
 09:00 – 10:00
ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΣ 2005 BEBIDES 2000 ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΛΕΟΝΤΩΝ  1-4
09:00 – 10:00
OLYMPIC FA ΑΚΡΙΤΕΣ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΛΕΟΝΤΩΝ  0-3
3η Αγωνιστική
Τετάρτη 11 Απριλίου
15:00-16:00 OLYMPIC FA BEBIDES 2000 ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ  1-2
17:00-18:00 ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 2005 ΑΚΡΙΤΕΣ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΛΕΟΝΤΩΝ  0-7

Προπαιδικό Β όμιλος

1η Αγωνιστική
Τρίτη 10 Απριλίου 
16:00 – 17:00 ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2005/2006 ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΛΕΟΝΤΩΝ  4-2
17:00 – 18:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΛΕΟΝΤΩΝ  4-2
2η Αγωνιστική
Τετάρτη 11 Απριλίου
 10:00-11:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΛΕΟΝΤΩΝ  10-2
10:00 – 11:00
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2005/2006 ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΛΕΟΝΤΩΝ  4-3
3η Αγωνιστική
Τετάρτη 11 Απριλίου
16:00 – 17:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΛΕΟΝΤΩΝ  6-3
16:00 – 17:00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2005/2006 ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΛΕΟΝΤΩΝ  5-1

Προπαιδικό Γ όμιλος

1η Αγωνιστική
Τρίτη 10 Απριλίου 
18:00 – 19:00 ΑΚΑΔ. ΠΟΔΟΣΦ. ΒΕΡΟΙΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2 ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 3-0
19:00 – 20:00
ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΣ 2006 ΑΚΑΔ. ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 2-0
2η Αγωνιστική
Τετάρτη 11 Απριλίου
 11:00 – 12:00
ΑΚΑΔ. ΠΟΔΟΣΦ. ΒΕΡΟΙΑΣ ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΣ 2006 ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΛΕΟΝΤΩΝ 2-2
11:00 – 12:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2 ΑΚΑΔ. ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΛΕΟΝΤΩΝ 3-5
3η Αγωνιστική
Τετάρτη 11 Απριλίου
17:00 – 18:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2 ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΣ 2006 ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΛΕΟΝΤΩΝ 2-2
19:00 – 20:00
ΑΚΑΔ. ΠΟΔΟΣΦ. ΒΕΡΟΙΑΣ ΑΚΑΔ. ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 3-1

Τελική Φάση

Πέμπτη 12 Απριλίου
11:00-12:00  (Θ11-12) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 2005 ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΛΕΟΝΤΩΝ  3-2
11:00-12:00  (Θ9-10) ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 2 ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΛΕΟΝΤΩΝ  1-2
12:00-13:00 (Θ7-8) ΑΚΑΔ. ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ OLYMPIC FA ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΛΕΟΝΤΩΝ  3-5 (Π)
12:00-13:00  (Θ5-6)

13:00-14:00 (Θ3-4)

13:00-14:00 (Θ1-2)

ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 2006

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΒΕΡΟΙΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ

BEBIDES 2000

ΑΚΡΙΤΕΣ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ

ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΛΕΟΝΤΩΝ

ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΛΕΟΝΤΩΝ

ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΛΕΟΝΤΩΝ

 4-5

1-4

4-2